16 czerwca 2015

Sukces Gminy Śmigiel w kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!

Gmina Śmigiel stanęła na podium we wszystkich kategoriach wiekowych klasyfikacji generalnej biegów rodzinnych i tym samym zwyciężyła w klasyfikacji generalnej całej kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!

Ponad sto osób reprezentujących Śmigiel zjawiło się w Lesznie na ostatnim w tej edycji biegu rodzinnym w ramach kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”. Nasi biegacze spisali się fantastycznie, dzięki czemu nie tylko utrzymaliśmy prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego turnieju, ale także we wszystkich kategoriach wiekowych udało się stanąć na podium!

Wyniki zostały sprawdzone i potwierdzone oraz podpisane przez przedstawicieli/koordynatorów wszystkich gmin, koordynatora subregionu oraz przedstawicieli UMWW.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

3. Śmigiel

KOŃCOWA KLASYFIKACJA GMIN W SUBREGIONIE V PO FINALE W LESZNIE 13 czerwca 2015 roku.
I - ŚMIGIEL
II - LESZNO
III - MIEJSKA GÓRKA
IV - ZBĄSZYŃ
V - POWIAT GRODZISKI
VI – MIĘDZYCHÓD

Za wynikami idą nagrody: I miejsca to weekendowe wyjazdy do hotelu nad jeziorem, III miejsca to bony wartości 200 złotych na zakupy w Decathlonie.
Przed uczestnikami jeszcze spotkanie podsumowujące kampanię i ….... wyjazd do Karpacza, zasponsorowany przez Iwonę i Roberta Jóźwiaków.