fb Wirtualny spacer
28 sierpnia 2017

Świętowali seniorzy

Gościem specjalnym III Gminnego Dnia Seniora w Śmiglu była piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska. Licznie zgromadzona na terenie przy wiatrakach publiczność mogła wysłuchać największych przebojów artystki.

Zanim jednak rozpoczął się koncert, odbyła się Msza Święta w kościele pw. Św. Stanisława Kostki. Grą i śpiewem liturgię uświetnił zespół Złote Kłosy z Bonikowa. Po jej zakończeniu przy wtórze Młodzieżowej Orkiestry Dętej ze Śmigla odbył się przemarsz ulicami miasta na teren przy wiatrakach.

Tam śmigielska orkiestra oraz zespół Złote Kłosy zaprezentowały się ponownie - już w bardziej rozrywkowym repertuarze. Seniorzy bez wahania wkroczyli na taneczny parkiet. Po części artystycznej odbyła się zabawa taneczna.

Organizatorem wydarzenia byli: Gmina Śmigiel, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Centrum Kultury w Śmiglu. Wsparcia udzielili Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Śmiglu i Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

Organizatorzy dziękują funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji i posterunku policji w Śmiglu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Śmigla za zapewnienie bezpieczeństwa podczas przemarszu.

MM

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych