fb Wirtualny spacer
11 kwietnia 2017

Tenisowe sukcesy

Tenisiści ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu wygrali XI Wielkopolski Memoriał im. Andrzeja Grubby, a zawodniczka klubu „Orlęta” Czacz zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek i Juniorów w Poznaniu.

Szkoła Podstawowa w Śmiglu była gospodarzem XI Wielkopolskiego Memoriału im. Andrzeja Grubby dla Szkół Podstawowych, który odbył się 28 marca 2017 .

W turnieju wzięło udział dziesięć trzyosobowych drużyn mieszanych. Gminę Śmigiel reprezentowały trzy zespoły: dwa ze Śmigla i jeden z Czacza.

Śmigiel tryumfował. Dawid Gbiorczyk, Eryk Grochowy i Bartosz Ludwiczak wywalczyli najwyższe miejsce na podium, co uprawnia ich do wzięcia udziału w finale ogólnopolskim memoriału, który odbędzie się w czerwcu w Sopocie. Drugą lokatę zdobyła Szkoła Podstawowa nr 50 z Poznania, a trzecią SP Czempiń. Tenisiści ze Śmigla zdobyli także dodatkowe wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Gbiorczyk, a zawodniczką Aleksandra Małek.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Fundację im. Andrzeja Grubby.

Organizacją zawodów zajęli się: Danuta Strzelczyk i Ryszard Primel.

9 kwietnia 2017 r. w Poznaniu.

Kilka dni później, 9 kwietnia 2017 r. Joanna Maślak, reprezentująca GLKS Orlęta Czacz wywalczyła brązowy medal podczas Mistrzostw Wielkopolski Juniorek i Juniorów, które odbyły się w Poznaniu.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych