fb Wirtualny spacer
18 maja 2015

„Uzależnia mnie tylko sport” – spotkanie w Miejskiej Górce

Kolejne spotkanie „uzależnionych od sportu” odbyło się w sobotę 16 maja w Miejskiej Górce. Gmina Śmigiel ponownie wiodła prym w rywalizacji i po dwóch rundach jest liderem klasyfikacji generalnej!

W kategorii przedszkolaków – w której biegło 26 zespołów – I miejsce zajęli Marek Wieczorek i Piotr, II miejsce Mateusz Kuśnierczak i Borys, IV miejsce Łukasz Hamrol z przesympatycznymi bliźniakami Tymoteuszem i Bartoszem

W kategorii szkół podstawowych klasy I-III – 39 zespołów - I miejsce zajął Łukasz Kurzaswski z Wiktorem, II m  Łukasz Złotkowski z Leną

W kategorii szkół podstawowych klasy IV – VI – na 29 zespołów -  III m Grzegorz Kurpisz z córką Joanną

W kategorii gimnazjum – na 10 zespołów z Śmigla.  I m Kuba Kasperski z bratem Kacprem, IV m Tomasz Humski z córką Agatą.

W kategorii ponadgimnazjalnych na 11 zespołów I miejsce zdobył Bartosz Czarnecki z bratem Mikołajem a miejsce V Krzysztof Styziński z synem Radosławem.

 

Już drugi raz w reprezentacji startowała burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak z synem Krystianem. W Miejskiej Górce wsparł nas też Michał Szkudlarek, który utworzył zespół z wnukiem Albertem. Jako najstarszy uczestnik biegów, pan Michał otrzymał bon wartości 300 zł do realizacji w Decathlonie.

 

Teraz czeka nas przyjęcie pozostałych reprezentacji z subregionu 5 w Śmiglu. Już 24 maja na Stadionie Miejskim spotkają się biegacze z powiatu Grodziskiego, Miejskiej Górki, Międzychodu, Leszna, Zbąszynia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania! Wspieraj swoją drużynę - 24 maja godz. 11.00 Stadion Miejski w Śmiglu.

 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze wesprzeć naszą gminę i dołączyć do reprezentacji – zapisy przyjmuje Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji.

OKFIR 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych