09 lutego 2021

Aż trzy tenisistki KS Polonia Śmigiel uplasowały się w pierwszej dziesiątce I Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów

Werka pokazała pazur

Aż trzy tenisistki KS Polonia Śmigiel uplasowały się w pierwszej dziesiątce I Grand Prix Wielkopolski Juniorek i Juniorów. Zawody odbyły się 31 stycznia w Czempiniu. Wzięło w nich udział ponad 60 zawodników.

Klub reprezentowały: Weronika Świniarska, Katarzyna Nowak, Weronika Trybuła i Julia Borowska.

Najlepiej z polonistek zagrała Weronika Trybuła. W drodze do finału okazała się lepsza m.in od medalistki MP Kadetek. Ostatecznie Weronika musiała uznać wyższość znacznie starszej rywalki i zmagania zakończyła na miejscu drugim

Do udanych występ zaliczyć mogą także Katarzyna Nowak, która zajęła 8 miejsce oraz Julia Borowska, która zakończyła zmagania na miejscu 10.

Weronika Świniarska ostatecznie uplasowała się na 17 miejscu.