fb Wirtualny spacer
27 maja 2016

Wojewódzkie mistrzostwa w Śmiglu

W Szkole Podstawowej w Śmiglu 11 maja 2016 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.

Do finału awansowali najlepsi zawodnicy z eliminacji gminnych i powiatowych. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiglu - Robert Plewka.

W kategorii chłopców mistrzem Wielkopolski został Miłosz Kukawka z SP Budziszewko.  Wicemistrzem Miłosz Szrama z SP 2 Oborniki. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Gościniak z SP Mrowino. Reprezentant Gminy Śmigiel, Dawid Gbiorczyk uplasował się na miejscu czwartym.

Z dziewcząt najlepiej spisała się Julia Gładysz z SP 1 Mosina. Drugie miejsce zajęła Sara Krupińska z SP Budziszewko. Na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Małek z SP Śmigiel, a czwarte miejsce zajęła Oliwia Szuster z SP Śmigiel.

Uczestnicy z miejsc 1-6 otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Śmiglu oraz Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu. Wręczył je Robert Plewka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiglu. Dyplomy i medale zostały ufundowane przez KS Polonia Śmigiel.

Zawody przygotowali i przeprowadzili Danuta Strzelczyk oraz Ryszard Primel.

DS

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych