fb Wirtualny spacer
25 października 2016

Reprezentacja Urzędu Miejskiego mistrzem

W sobotę na boiskach sportowych „Orlik” w Śmiglu odbyły się VIII Drużynowe Mistrzostwa w „bule” jednostek i zakładów budżetowych oraz instytucji kultury funkcjonujących w gminie Śmigiel. W rozgrywkach wzięło udział dziesięć drużyn.

Przedstawiciele reprezentacji losowali numery startowe, które zadecydowały w jakiej grupie eliminacyjnej dana drużyna zagra. I tak w grupie I rywalizował Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Kultury, Zespół Szkół w Starym Bojanowie, Zespół Szkół w Bronikowie. W grupie II: Zespół Szkół w Czaczu, Zarząd Szkół i Placówek Oświatowych, Zespół Szkół w Starej Przysiece Drugiej. Grupę III tworzyli: Urząd Miejski Śmigla, Gimnazjum w Śmiglu oraz Przedszkole Samorządowe w Śmiglu. Zwycięzcy  z poszczególnych grup spotkali się w finale A walcząc o miejsca I-III, drużyny z miejsc drugich w finale B walczyły o miejsca IV-VI, a drużyny z miejsc trzecich oraz czwartego zagrały w finale C o miejsca VII- X.

Obok pracowników swoje mecze rozgrywali dyrektorzy i kierownicy jednostek i zakładów, którzy również losowali przydział do poszczególnych grup. W I grupie eliminacyjnej zagrali dyrektorzy: Gimnazjum w Śmiglu – Wanda Judek, Przedszkola Samorządowego – Kamila Grocka, Zespołu Szkół w Czaczu – Maria Szudra oraz kierownik Zarządu Szkół i Placówek Oświatowych – Witold Kulus. W grupie II spotkali się dyrektorzy: Zespołu Szkół w Starym Bojanowie – Tadeusz Ilmer, Zespołu Szkół w Bronikowie – Piotr Filipowicz, Szkoły Podstawowej w Śmiglu - Robert Plewka. W grupie III grali: Edyta Małek reprezentująca Ośrodek Pomocy Społecznej, Marcin Jurga – zastępca burmistrza Śmigla, Paweł Szymkowiak – dyrektor Zespołu Szkół w Starej Przysiece Drugiej. Po zakończeniu eliminacji dalsze rozgrywki odbywały się takim samym systemem jak dla reprezentacji zakładów.

Zawodnicy wzmacniali się kawą, herbatą i ciastem.

Wyniki VIII edycji mistrzostw:

Kategoria dyrektorzy, kierownicy zakładów pracy:

I m Robert Plewka dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiglu

II m Witold Kulus kierownik Zarządu Szkół i Placówek Oświatowych

III m Paweł Szymkowiak dyrektor Zespołu Szkół w Starej Przysiece Drugiej

Kategoria jednostki, zakłady budżetowe oraz instytucje kultury:

I m Urząd Miejski Śmigla, II m Zespół Szkół w Bronikowie, III m Zespół Szkół w Czaczu,

IV m Ośrodek Pomocy Społecznej, V m Zarząd Szkół i Placówek Oświatowych, VI m Samorządowe Przedszkole w Smiglu, VII m Gimnazjum w Śmiglu, VIII m Zespół Szkół w Starym Bojanowie, IX m Centrum Kultury, X m Zespół Szkół w Starej Przysiece Drugiej.

W tej rozgrywce o pierwszych miejscach zadecydowała ilość punktów zdobyta w eliminacjach, ponieważ dwie reprezentacje zakończyły finał z jednakową liczbą punktów.

Nagrody wręczali zastępca burmistrz Śmigla Marcin Jurga oraz kierownik Ośrodka Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu Zygmunt Ratajczak.

Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych