fb Wirtualny spacer
2011-12-19

Ostatni turniej

W drugą niedzielę grudnia Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu po raz ostatni w 2011 roku zaprosił siatkarzy do wzięcia udziału w turnieju. Tym razem stawką był puchar kierownika OKFiR-u - Zygmunta Ratajczaka.
Rozgrywki odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Śmiglu, gdzie spotkało się sześć drużyn, w tym dwie po raz pierwszy: MOS ALTISA Leszno i WRÓBLE Czempiń. Po losowaniu rozpoczęły się mecze w grupach. Zgodnie z regulaminem turnieju drużyny, które wyszły z grup plasując się na miejscach drugich rozgrywały półfinał o miejsca III i IV, natomiast drużyny które zajęły w grupach miejsca pierwsze weszły do finału.
W półfinale do walki stanęły dwie leszczyńskie drużyny: ZSET IVECO Kępka oraz MOS ALTISA, natomiast w finale spotkały się drużyny WC NET oraz OKFiR.
Puchar z rąk kierownika Ośrodka odebrał kapitan drużyny OKFiR, II miejsce zajęła drużyna WC NET, III m ZSET IVECO KĘPKA, IV m MOS ALTISA Leszno, V m WRÓBLE Czempiń, a VI m SAMI SWOI.
Najlepszego zawodnika turnieju: Radosława Koniecznego z drużyny OKFiR-u, wybrał sędziujący rozgrywki - Tomasz Frąckowiak.  

OKFiR

fot. OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem