fb Wirtualny spacer
17 czerwca 2024

Posterunek Policji w Śmiglu informuje o działaniach priorytetowych w Czaczu, Jezierzycach i Wonieściu

Dzielnicowy rejonu służbowego nr 16 asp. Marcin Frąckowiak prowadzi działanie priorytetowe na terenie wsi Czacz, ul.Wielichowskiej. Celem działania jest wyeliminowanie procederu naruszania przez kierujących pojazdami zakazu zatrzymywania się  tj. wykroczenie z art. 97 k.w. Do wykroczeń dochodzi w godzinach 10:00 – 16:00 od piątku do niedzieli.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o reakcje na zachowania niezgodne z prawem i  informowanie o popełnianiu  wykroczeń. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 786936325 oraz na Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 jak i numer alarmowy 112. Podane działanie priorytetowe będzie opublikowane na stronie internetowej KPP Kościan.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dzielnicowy rejonu służbowego nr 18, st. sierż. Daniel Ratajczak prowadzi działanie priorytetowe na terenie linii brzegowej Wonieść-Jezierzyce. Celem działania jest w szczególności wyeliminowanie procederu zaśmiecania, do którego dochodzi w wyżej wymienionym miejscu.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o reakcje na zachowania niezgodne z prawem i informowanie o popełnianiu  wykroczeń. Informacje proszę kierować do policjantów Posterunku Policji w Śmiglu, telefon do dzielnicowego 516-952-953 oraz na Posterunek Policji w Śmiglu 477726350 jak i numer alarmowy 112. Podane działanie priorytetowe będzie opublikowane na stronie internetowej KPP Kościan.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych