fb Wirtualny spacer
15 maja 2015

Uwaga! Zmiana lokali wyborczych

Podczas ponownych wyborów Prezydenta RP zarządzonych na 24 maja 2015 r. po raz kolejny trzy siedziby obwodowych komisji wyborczych – w Poladowie, Karśnicach i Nietążkowie -  ulegną zmianie.
I tak:

mieszkańcy Poladowa, aby wziąć udział w głosowaniu muszą udać się do siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6, zlokalizowanej w Przedszkolu Samorządowym w Śmiglu przy al. Bohaterów 7.

mieszkańcy Karśnic, aby wziąć udział w głosowaniu muszą udać się do siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 20, zlokalizowanej w Zespole Szkół w Czaczu przy ul. Parkowej 2

mieszkańcy Nietążkowa, aby wziąć udział w głosowaniu muszą udać się do siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5, zlokalizowanej w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie przy ul. Dudycza 4.

do pobrania: Obwieszczenie Burmistrza Śmigla z dnia 26 marca 2015 r. o granicach i numerach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. files/upload/file/2015/OBWIESZCZENIE.pdf

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych