fb Wirtualny spacer
20 lutego 2023

W 2023 r. do rozdysponowania dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców jest pula 6,67 mld zł

Komunikat Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Zapraszamy na konferencje dla przedsiębiorców

21 lutego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaczyna przyjmować wnioski do programu Ścieżka SMART. W 2023 r. do rozdysponowania dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców jest pula 6,67 mld zł. W związku z tym Biuro Regionalne PARP zaprasza na bezpłatne konferencje, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o tym i o kolejnych naborach planowanych w ramach perspektywy finansowej 2021-2027.

Już w dniu rozpoczęcia naboru zainaugurowany zostanie też cykl spotkań „Czy warto inwestować?”, organizowany wspólnie przez Polską Strefę Inwestycji Wielkopolska, Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencję Rozwoju Przemysłu i PARP. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie, 21 lutego. Kolejna konferencja z tego cyklu będzie miała miejsce 6 marca w Nadnoteckim Instytucie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Pile, przy ul. Kołobrzeskiej 15. Zapisy przyjmują partnerzy wydarzeń – odpowiednio  Wielkopolska Izba Gospodarcza (mail: promocja@wig-wielkopolska.pl) i Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski  (biuro@izba.pila.pl).

23 lutego przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pojawią się z kolei na konferencji Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej pt. „Możliwości Finansowania MŚP” w Hotelu Grape Town w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 79. Zainteresowanych prosimy o maila na adres biuro@opzl.pl.

Wszystkie wymienione wyżej wydarzenia rozpoczną się o godzinie 11.

Biuro Regionalne PARP w Poznaniu będzie też partnerem i uczestnikiem konferencji „Odbudowa Ukrainy przez firmy z Polski i UE w zakresie infrastruktury energetycznej” organizowanej przez Gryficki Klaster Energii, 9 marca od godziny 10.30. Miejscem będzie ZEG Zakład Energetyczny w Gryficach, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 39G. Rezerwacja miejsc pod adresem mailowym Lukasz.Szelag@gkenergii.pl.

Zachęcamy również do zapoznawania się z pełnymi agendami wymienionych konferencji na stronach internetowych.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych