fb
19 października 2021

Zmiana sposobu ogrzewania w budynku Zespołu Szkół w Starym Bojanowie

14 października 2021 w budynku Zespołu Szkół w Starym Bojanowie przy ul. Szkolnej zakończono realizację zadania pn. „Zmiana sposobu ogrzewania z kotła na węgiel na kocioł gazowy kondensacyjny w budynku Zespołu Szkół w Starym Bojanowie”.

Zadanie to dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w formie umarzalnej pożyczki. Wartość umorzenia wynosi 20% kosztów kwalifikowalnych.

W ramach realizacji zadania wykonano: demontaż starego pieca węglowego, instalację gazową w kotłowni, w tym zakup i montaż 3 kotłów gazowych kondensacyjnych o łącznej mocy 196 kw, zakupiono i zamontowano wkład kominowy, zamontowano elementy osprzętu do kotłów i instalacji gazowej, wykonano niezbędne prace ogólnobudowlane i elektryczne. Wykonano również instalację gazową w kuchni.

Wartość inwestycji wynosi 140.904,86 zł z czego 112.669,20 zł to umarzalna pożyczka na pokrycie 100 % kosztów kwalifikowalnych projektu.

Przedsięwzięcie pn. „Zmiana sposobu ogrzewania z kotła na węgiel na kocioł gazowy kondensacyjny w budynku Zespołu Szkół w Starym Bojanowie” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i  Gospodarki Wodnej w Poznaniu www.wfosgw.poznan.pl

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych