2014-03-12

Tenisowe Grand Prix

Zawodnicy GLKS „Orlęta” Czacz oraz KS „Polonia” Śmigiel wzięli udział w III Grand Prix Wielkopolski w Tenisie Stołowym Kadetów i Kadetek oraz Juniorów i Juniorek. Kadeci zagrali 8 marca w Poznaniu, a juniorzy dzień później w Objezierzu.

Drugie miejsce i awans do Grand Prix Polski w kategorii kadetek wywalczyła Joanna Maślak z „Orląt”. Jej koleżanka z klubu – Milena Weinert uplasowała się w przedziale 17-24. W kategorii kadetów miejsce w przedziale 9-12 zajął zawodnik Polonii – Jakub Jankowski.

Wśród juniorek najwyżej uplasowała się także Joanna Maślak zajmując miejsce piąte. Miejsce szóste wywalczyła zawodniczka Polonii Grażyna Cieśla. Milena Weinert zajęła dalszą pozycję: w przedziale 21-24.