09 maja 2017

Piłkarski turniej oldboy

Drużyna Oldboy Pogoń Śmigiel, zajęła najwyższe miejsce na podium podczas turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Śmigla, który odbył się 30 kwietnia br. na śmigielskim stadionie.
W rozgrywkach wzięły udział cztery zespoły: Oldboy Pogoń Śmigiel również w roli gospodarza, Las Puszczykowo, Alfa Gostyń oraz Rawia Rawicz.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym" w wymiarze czasowym 2x20 minut.
Drugie  miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Las Puszczykowo, trzecie Alfa Gostyń, a czwarte Rawia Rawicz.

Współorganizatorem imprezy był OKFiR Śmigiel, a fundatorem pucharów Burmistrz Śmigla.