fb Wirtualny spacer

Aktualności

27 kwietnia 2015

Harcerze uczą przedszkolaków pierwszej pomocy

Do grupy przedszkolnej „Smerfy” w Żegrówku 21 kwietnia br. przyszli harcerze z drużyny „Słoneczna Gromada”, aby zaprezentować maluchom jak zachować się w sytuacji kiedy zachodzi potrzeba udzielenia pomocy.
24 kwietnia 2015

Poetyckie warsztaty ze Stanisławą Łowińską

Dzięki staraniom kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Śmiglu - Danuty Hampel, w środę, 1 kwietnia w śmigielskiej placówce odbyły się jednodniowe warsztaty poetyckie dla młodzieży gimnazjalnej.
Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt
24 kwietnia 2015

Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kościanie przekazuje informacje w sprawie wymagań weterynaryjnych przy uboju zwierząt poza rzeźnią na użytek własny gospodarstwa.
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania
23 kwietnia 2015

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Marszałek Województwa Wielkopolskiego zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych, na prowadzenie przez wody powierzchniowe płynące linii energetycznych i telekomunikacyjnych oraz na szczególne korzystanie z wód...
Zaproszenie
22 kwietnia 2015

Zaproszenie

Burmistrz Śmigla oraz Dziekan ks. Krzysztof Mizerski zapraszają mieszkańców Gminy Śmigiel na Mszę św. z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbędzie się 3 maja 2015 r. o godz. 11:30 w kościele p.w. NMP Wniebowziętej w Śmiglu.
Burmistrz Śmigla ogłasza przetarg
22 kwietnia 2015

Burmistrz Śmigla ogłasza przetarg

Burmistrz Śmigla ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku położonym w Śmiglu przy ul. Kościuszki 21
22 kwietnia 2015

Apel o wywieszenie flag narodowych!

Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak zachęca mieszkańców gminy do wywieszenia flag Polski 2 maja w święto flagi narodowej. Z tej okazji 2 maja br. na Placu Rozstrzelanych w Śmiglu od godz. 10:00 będą rozdawane flagi.
22 kwietnia 2015

Wybory Prezydenta RP

Głosuję, to proste!
Burmistrz Śmigla informuje
22 kwietnia 2015

Burmistrz Śmigla informuje

22 kwietnia 2014 r. na okres 21 dni został wywieszony na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Śmigla wykaz nieruchomości rolnej położonej w Machcinie, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargowym.
21 kwietnia 2015

Przedszkolaki kibicowały żużlowcom

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Śmiglu, 12 kwietnia pojechały do Leszna na mecz żużlowy pomiędzy Fogo Unią Leszno, a GKM Grudziądz.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych