fb Wirtualny spacer

Aktualności

03 września 2015

Jubileuszowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady

Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu w imieniu przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla Wiesława Kasperskiego, zaprosił piłkarzy do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn Niezrzeszonych.
03 września 2015

Kolarze gościli na Ziemi Śmigielskiej

Po raz trzeci Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu wspomógł MKKT-PTTK „Łaziki” w organizacji ogólnopolskiego rajdu kolarskiego „W krainie lasów i jezior”.
03 września 2015

Akademia Rodziny w Dymaczewie Nowym

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych biegów rodzinnych odbywających się pod hasłem „Uzależnia mnie tylko sport” od 29 do 30 sierpnia gościli w hotelu Intel Szablewski w Dymaczewie Nowym w ramach Akademii Rodziny.
02 września 2015

Uroczyste Święto plonów

W tym roku Śmigiel miał zaszczyt być gospodarzem i współorganizatorem Dożynek Powiatowo-Gminno-Parafialnych. Odbyły się one 30 sierpnia na stadionie miejskim.
01 września 2015

Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym

Zaproszenie na Ogólnopolski Turniej w Tenisie Stołowym I Memoriał Kazimierza Maślak oraz I Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek
01 września 2015

Żłobek Wiatraczek otwarty

W ostatni dzień sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie Żłobka „Wiatraczek” w Śmiglu utworzonego przez Spółdzielnie Socjalną „Śmigielanka”.
01 września 2015

XI sesja Rady Miejskiej Śmigla

Podczas sierpniowej sesji radni podjęli jedenaście uchwał, w tym trzy dotyczące kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego w Kościanie oraz Sądu Okręgowego w Poznaniu Ośrodka Zamiejscowego w Lesznie.
28 sierpnia 2015

Nowe Życie na rowerowym rajdzie

Stowarzyszenie Klub Abstynentów „Nowe Życie” w Czaczu 23 sierpnia 2015 po raz szósty zorganizowało rajd rowerowy po gminie Śmigiel.
27 sierpnia 2015

Lech Poznań zaprasza do Akademii

Lech Poznań od września uruchamia w Śmiglu szkółkę „Lech Poznań Football Academy” skierowaną dla dzieci w wieku 4-12 lat.
25 sierpnia 2015

Udany Supermaraton

522 kolarzy stanęło na starcie I Supermaratonu Szosowego „Szlakiem Don Kichota” który odbył się minioną sobotę w Nietążkowie.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych