fb Wirtualny spacer

Aktualności

28 maja 2015

Wydarzenia w Zespole Szkół w Czaczu

Drużyna gimnazjalistów w składzie: Aleksandra Wojciechowska, Joanna Maślak, Karolina Stachowiak, Krystian Biały, Daniel Ludwiczak i Daniel Stępczak wraz z opiekunem Magdaleną Sową wzięła udział w Mistrzostwach Wielkopolski w udzielaniu pierwszej pomocy „Umiem pomagać, potrafię ratować życie”.
28 maja 2015

V miejsce tenisistów na Mistrzostwach Polski

W Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym szkół podstawowych, które odbyły się w dniach od 22 do 23 maja w Rawie Mazowieckiej wzięła udział drużyna chłopców ze Śmigla.
25 maja 2015

XXII Biegi Uliczne Śmigla

342 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i 53. uczestników biegu OPEN stanęło na starcie tegorocznych biegów ulicznych.
25 maja 2015

Laureaci konkursu ortograficznego

W Zespole Szkół w Bronikowie, 21 kwietnia br. odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych.
25 maja 2015

Wieści ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu

W marcu w Szkole Podstawowej w Śmiglu odbył się konkurs na projekt graficzny o tematyce antytytoniowej, którego organizatorem była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu.
25 maja 2015

„Uzależnia mnie tylko sport” w Śmiglu

To był naprawdę „biegany” weekend! Po sobotnich Biegach Ulicznych, w niedzielę na stadionie miejskim spotkało się aż 410 biegaczy, by uczestniczyć w biegach rodzinnych.
25 maja 2015

Ogłoszenie kandydatów do Rady Powiatowej Izby Rolniczej

Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Śmiglu zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich rolników z gminy Śmigiel.
25 maja 2015

Miejskie potyczki z wiatrakami

We wtorek 26 maja br. w godz. 10 - 15 na terenie Śmigla rozgrywać się będzie gra miejska, którą organizują wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Gimnazjum w Śmiglu.
Diabetycy zapraszają na wyjazd
23 maja 2015

Diabetycy zapraszają na wyjazd

Koło Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Śmiglu w ramach swego programu „Poprawiamy zdrowie poprzez ruch” organizuje wyjazd turystyczno-krajoznawczy do Kielc i okolic.
22 maja 2015

Zabawa taneczna przy wiatrakach

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza 6 czerwca br. na zabawę przy wiatrakach.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych