fb Wirtualny spacer

Aktualności

10 marca 2016

Zakochani w Surzyńskim

Koncert inauguracyjny - 19 marca 2016 r. godz. 16:00 - Kościół Farny w Kościanie.
10 marca 2016

Spotkanie emerytów i rencistów z osiedla

Zarząd Osiedla nr 4 w Śmiglu, 5 marca br. zaprosił emerytów i rencistów na doroczne uroczyste spotkanie do Restauracji „Poemat”. Z zaproszenia skorzystało ponad 70 mieszkańców osiedla.
09 marca 2016

I Gminne Mistrzostwa Seniorów

Burmistrz Śmigla oraz Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji zapraszają na I Gminne Mistrzostwa Seniorów w konkurencjach rekreacyjno-sportowych.
08 marca 2016

W trosce o nasze bezpieczeństwo

Doroczny konkurs plastyczny, organizowany przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, został rozstrzygnięty na etapie gminnym 7 marca.
07 marca 2016

Co słychać w Gimnazjum w Śmiglu?

Wiadomości ze szkoły.
07 marca 2016

Wycieczka do Palmiarni

W niedzielny poranek 6. marca grupa ponad 56 osób, głównie mieszkańców Osiedla nr II ze Śmigla wyruszyła do Poznania, aby zwiedzić tamtejszą Palmiarnię.
07 marca 2016

Przypominamy o obowiązku numeracji domów

Uprzejmie przypominamy o obowiązku umieszczenia w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym posesji. Niezrealizowanie tego obowiązku jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny do 250 złotych.
07 marca 2016

Śmigielanie na podium w Zieleńcu

Mieszkańcy Gminy Śmigiel po raz kolejny wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu.
04 marca 2016

Szklarska Poręba dla aktywnych

Z inicjatywy burmistrz Małgorzaty Adamczak został zorganizowany wyjazd do Szklarskiej Poręby dla aktywnych osób z sekcji Nordic Walking oraz członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Śmigiel.
03 marca 2016

Medale dla tenisistów Polonii

Trzy złote, cztery srebrne i dwa brązowe medale zdobyli tenisiści Klubu Sportowego Polonia w Śmiglu podczas III Okręgowego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 20 lutego 2016 r. w Borowie.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych