fb Wirtualny spacer

Aktualności

01 czerwca 2015

Węgierska wizyta

Zakończyła się wizyta przedstawicieli z partnerskiego miasta Balatonfűzfő na Węgrzech, którzy gościli w Gminie podczas Dni Śmigla.
29 maja 2015

Burmistrz Śmigla zaprasza na Dzień Dziecka

Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak zaprasza wszystkie dzieci na wspólne świętowanie Dnia Dziecka.
29 maja 2015

Radni udzielili absolutorium

Na IX sesji Rady Miejskiej Śmigla, która odbyła się 28 maja 2015 r. radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Śmigla absolutorium za wykonanie budżetu Gminy Śmigiel za rok 2014.
29 maja 2015

Zmarł Henryk Dudziński

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Henryka Dudzińskiego, byłego, wieloletniego Sołtysa Bruszczewa.
28 maja 2015

Wydarzenia w Zespole Szkół w Czaczu

Drużyna gimnazjalistów w składzie: Aleksandra Wojciechowska, Joanna Maślak, Karolina Stachowiak, Krystian Biały, Daniel Ludwiczak i Daniel Stępczak wraz z opiekunem Magdaleną Sową wzięła udział w Mistrzostwach Wielkopolski w udzielaniu pierwszej pomocy „Umiem pomagać, potrafię ratować życie”.
28 maja 2015

V miejsce tenisistów na Mistrzostwach Polski

W Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym szkół podstawowych, które odbyły się w dniach od 22 do 23 maja w Rawie Mazowieckiej wzięła udział drużyna chłopców ze Śmigla.
25 maja 2015

XXII Biegi Uliczne Śmigla

342 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i 53. uczestników biegu OPEN stanęło na starcie tegorocznych biegów ulicznych.
25 maja 2015

Laureaci konkursu ortograficznego

W Zespole Szkół w Bronikowie, 21 kwietnia br. odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych.
25 maja 2015

Wieści ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu

W marcu w Szkole Podstawowej w Śmiglu odbył się konkurs na projekt graficzny o tematyce antytytoniowej, którego organizatorem była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu.
25 maja 2015

„Uzależnia mnie tylko sport” w Śmiglu

To był naprawdę „biegany” weekend! Po sobotnich Biegach Ulicznych, w niedzielę na stadionie miejskim spotkało się aż 410 biegaczy, by uczestniczyć w biegach rodzinnych.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych