fb Wirtualny spacer

Aktualności

16 września 2015

Małżeńskie 50 lat

W gminie Śmigiel trzynaście par małżeńskich świętowało złote małżeńskie gody. W środę, 16 września, w Restauracji Marta w Śmiglu jubilaci odebrali z rąk burmistrz Małgorzaty Adamczak okolicznościowe medale przyznawane przez Prezydenta RP.
16 września 2015

Zaproszenie na promocję książki

Burmistrz Śmigla oraz Zarząd Rodzinnych Ogródków Działkowych w Śmiglu zapraszają 26 września 2015 r. o godz. 18:00 na promocję książki Huberta Zbierskiego pt. "Z przeszłości śmigielskich ogródków działkowych".
14 września 2015

Jak w Śmiglu czytano „Lalkę”

Tradycja Narodowego Czytania przyjęła się w Śmiglu na dobre. Z każdym rokiem przybywa chętnych do czytania, a organizatorzy starają się wzbogacać program spotkań.
11 września 2015

Burmistrz podziękowała za pomoc

Na specjalnym spotkaniu w Centrum Kultury w Śmiglu, 11 września burmistrz Małgorzata Adamczak podziękowała wszystkim osobom, które włączyły się w organizację XII Europejskich i XV Krajowych Zawodów Sikawek Konnych w Śmiglu.
11 września 2015

Uwaga! droga Poladowo - Śmigiel będzie nieprzejezdna

Zarząd Dróg Powiatowych w Kościanie uprzejmie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 3820P Śmigiel – Poladowo od dnia 14 września 2015 r. droga będzie nieprzejezdna.
Komunikat dla mieszkańców Śmigla
10 września 2015

Komunikat dla mieszkańców Śmigla

Komunikat dotyczy mieszkańców ulic: Dworcowej, Bocznej, Krasickiego, Klonowej i Leszczyńskiej.
09 września 2015

Nowa Mała

W Starym Bojanowie, 8 września odbyło się uroczyste otwarcie ulicy Małej po remoncie.
08 września 2015

X Wielka Parada Psów

Burmistrz Śmigla, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu, Związek Kynologiczny Oddział Leszno oraz Centrum Kultury zaprosił właścicieli psów do udziału w Wielkiej Paradzie. Impreza odbyła się 6 września na Stadionie Miejskim w Śmiglu.
07 września 2015

Podziękowanie dla wolontariuszki

W piątek, 4 września Marcin Jurga Zastępca Burmistrza Śmigla wraz z Mają Moskwą-Loman Sekretarzem Śmigla podziękował Angelice Konieczce za dwa miesiące pracy w Urzędzie Miejskim Śmigla, którą wykonywała na własną prośbę nieodpłatnie w ramach wolontariatu.
07 września 2015

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na zajęcia

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, taneczne, w ofercie również aerobik i zumba.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych