fb Wirtualny spacer

Aktualności

09 czerwca 2015

Strażackie zmagania w Śmiglu

Podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych przeprowadzonych w Śmiglu, najlepsze wyniki w pięciu generalnych klasyfikacjach uzyskały drużyny z Machcina, Nietążkowa, Czacza i Karśnic.
18 maja 2015

INGA walczy o Bajkową Pracownię! Prośba o głosy

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA ze Śmigla walczy o dofinansowanie na stworzenie „Bajkowej Pracowni z INGĄ”. Aby je uzyskać, niezbędne są głosy internautów.
08 czerwca 2015

Osiedle nr IV zaprasza na festyn

Zarząd Osiedla nr 4 oraz Centrum Kultury w Śmiglu i Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka.
08 czerwca 2015

Centrum Kultury zaprasza na otwarcie wystawy

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na otwarcie wystawy prac Mosesa (Stanley Phiri) oraz pokaz przeźroczy Agnieszki Liberackiej.
08 czerwca 2015

Alicja Ławniczak Mistrzynią Matematyki

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki” o nagrodę Burmistrza Śmigla odbył się 28 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Starej Przysiece Drugiej. Uczestniczyło w nim 22 najlepszych matematyków z klas drugich i trzecich szkół podstawowych z Bronikowa, Czacza, Starego Bojanowa i Starej Przysieki Drugiej.
08 czerwca 2015

Burmistrz Śmigla zaprasza przedsiębiorców

Burmistrz Śmigla zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z gminy Śmigiel na spotkanie w sprawie wypracowania kierunków współpracy Gminy z sektorem gospodarczym.
08 czerwca 2015

Bogusz zajął I miejsce w Polsce

Uczeń śmigielskiego gimnazjum Bogusz Kulus od 26 do 28 maja br. przebywał w Warszawie. Wyjazd był nagrodą za zwycięstwo w etapie międzyregionalnym Konkursu Geologicznego organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny pod hasłem „Skrzydlaty eksperyment Ziemi”.
08 czerwca 2015

Śmigielskie potyczki z wiatrakami

Szkolny Klub Wolontariusza z Gimnazjum w Śmiglu już po raz czwarty, pod okiem koordynatora Izabelli Szablewskiej – doradczyni zawodowej, przystąpił do programu „Młody Obywatel”.
08 czerwca 2015

Dni Otwarte w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie

Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Henrykowie zaprasza wszystkich w weekend 20 i 21 czerwca 2015 r.
03 czerwca 2015

Udany start młodych śmigielskich lekkoatletów

Na Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, które odbyły się 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Kościanie, szkołę w Śmiglu reprezentowało 5 zawodników.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych